Dekoratif Çit/Neden? :: Cansu Yapay Çiçekçilik

Neden Dekoratif Çit?

Düşük Maliyet

Dekoratif Çit Ürünlerimiz ilk günkü görünümünü yıllarca koruduğu için uzun vadede düşük maliyetlidir.

Işık Gerekmez

Gerçek bitkiler güneşe veya ultraviyole (UV) ışınlarına ihtiyaç duyarken, Dekoratif Çit için kullanılan yapay bitkilerin böyle bir ihtiyacı yoktur.

Sulama Gerekmez

Dekoratif Çit için kullanılan bitkiler yapay olduğu için, büyük ve maliyetli sulama sistemlerine, günlük sulama rutinine ihtiyaç yoktur.

Bakım Gerekmez

Ürünlerimiz neredeyse hiç bakım gerektirmez ve uzun yıllar ilk halini korur. Dekoratif Çit bakımı için zaman zaman tozunu almanız yeterlidir.

Ölü Bölge Yok

Gerçek bitkiler her ortamda yaşayamaz ve her ortama uyarlanamaz. Dekoratif Çit için kullanılan yapay bitkiler sayesinde ölü bölge olmaz.

Kişiselleştirilebilir

Tasarımı benzersiz kılmak için ekstra çiçekler veya bitkiler ekleyebilir ve istediğiniz yüzeye Dekoratif Çit uygulaması yapabiliriz.

İç Mekan & Dış Mekan

Dekoratif Çit uygulaması için iç veya dış mekan fark etmez! Ancak, sürekli ve doğrudan güneş gören yerlere uygulanmasını tavsiye etmiyoruz.

Her Zaman Yeşil!

Gerçek bitkilerin büyümesi genellikle haftalar alır, yapay bitkilerimiz ise Dekoratif Çit uygulamasına anlık ve kalıcı sonuçlar verir.

Yüksek Gerçeklik

Yüksek kaliteli yapay bitkiler kullanıyoruz. Böylece, gerçeğinden ayırt edilmesi güç bir görünüm ile Dekoratif Çit elde ediyoruz.

Personel Gerekmez

Yapay bitkilerin sulama, budama ve bakım gibi ihtiyaçları olmadığı için Dekoratif Çit için personel istihdam etmeye gerek yoktur.

Güncellenebilir

Dilediğinizde, yeniden tasarlanmış gibi görünmesi için Dekoratif Çit uygulamanıza ilerleyen zamanda yeni yapay bitkiler ilave edilebiliriz!

Ekonomiktir

Yapay bitkiler uzun vadede çok daha ekonomiktir. Müşterilerimizin çoğu canlı bitkilerden suni bitkilere geçiyor, Dekoratif Çit ile mekanlarının havasını değiştiriyorlar!

Daha Az Gürültü

Yapay bitkilerden oluşturulmuş tasarımlarla yapılan Dekoratif Çit, ortamın gürültü seviyesinde yalıtım sağladığı gibi sesin yankılanmasını da önler.

Soğuktan Etkilenmez

Yapay bitkiler, hava soğuk olsa bile canlı ve güzel görünmeye devam eder. Dekoratif Çit içindeki yapay bitkiler soğuktan etkilenmezler.

Cansu Yapay Çiçek ve Dekorasyon Ltd.Şti olarak Dekoratif Çit imalatı yapan, tasarım ve dekorasyon konusunda uzman firmayız. Çim Çit fiyatı, en ucuz Çim Çit, Çim Çit nasıl yapılır, Çim Duvar fiyatı, en ucuz Çim Duvar, Çim Duvar nasıl yapılır, Rulo Çit fiyatı, en ucuz Rulo Çit, Rulo Çit nasıl yapılır, Panel Çim fiyatı, en ucuz Panel Çim, Panel Çim nasıl yapılır, Panel Çit fiyatı, en ucuz Panel Çit, Panel Çit nasıl yapılır, Çim Halı fiyatı, en ucuz Çim Halı, Çim Halı nasıl yapılır, Tel Örgü Kaplaması fiyatı, en ucuz Tel Örgü Kaplaması, Tel Örgü Kaplaması nasıl yapılır, Duvar Kaplaması fiyatı, en ucuz Duvar Kaplaması, Duvar Kaplaması nasıl yapılır, Panel Kaplaması fiyatı, en ucuz Panel Kaplaması, Panel Kaplaması nasıl yapılır, Dekoratif Çim Duvar fiyatı, en ucuz Dekoratif Çim Duvar, Dekoratif Çim Duvar nasıl yapılır, Dekoratif Çit fiyatı, en ucuz Dekoratif Çit, Dekoratif Çit nasıl yapılır, Sunni Bitki Duvar fiyatı, en ucuz Sunni Bitki Duvar, Sunni Bitki Duvar nasıl yapılır, Sunni Çim Duvar fiyatı, en ucuz Sunni Çim Duvar, Sunni Çim Duvar nasıl yapılır, Yapay Bitki Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Bitki Duvar, Yapay Bitki Duvar nasıl yapılır, Yapay Defne Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Defne Duvar, Yapay Defne Duvar nasıl yapılır, Yapay Yeşil Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Yeşil Duvar, Yapay Yeşil Duvar nasıl yapılır, Yapay Çim Blok Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Çim Blok Duvar, Yapay Çim Blok Duvar nasıl yapılır, Yapay Çim Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Çim Duvar, Yapay Çim Duvar nasıl yapılır, Yapay Çim Çit fiyatı, en ucuz Yapay Çim Çit, Yapay Çim Çit nasıl yapılır, Yapay Şimşir Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Şimşir Duvar, Yapay Şimşir Duvar nasıl yapılır ve Dekoratif Çit gibi konularda bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Dekoratif Çit

Şimdi Arayın !

0(312) 350 85 80

Mekanınızın havasını değiştirelim!